Apmaksa ar skaidru naudu

Pasūtījums tiek  apmaksāts skaidrā naudā, izvēloties piegādi ar aģentu (saskaņā ar piegādes grafiku) vai arī saņemot preces noliktavā. Pasūtījuma apmaksa preces saņemšanas brīdī.

Maksājums tiešsaistē

Pasūtījums tiek apmaksāts ar karti vai internetbanku, noformējot pasūtījumu internetveikalā.

Apmaksa ar pārskaitījumu

Pasūtījums tiek apmaksāts veicot pārskaitījumu, pēc rēķina saņemšanas e-pastā.

Piegāde bez maksas

Ja pasūtījuma summa ir 20 € un vairāk, piegāde ir bezmaksas visā Latvijas teritorijā.  Piegāde notiek 1 reizi mēnesī darba dienās no 9:00 līdz 17:00 pēc zemāk redzamā grafika (Skatiet piegāžu kalendāru šeit). Piegādes laiki tiek precizēti individuāli.   Norādīto datumu intervāls ir informatīvs, lai iegūtu precīzāku informāciju, lūgums, sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālruni 26404068 vai rakstot uz e-pastu vengo@vengo.lv. Pasūtījums jāveic 2 dienas pirms paredzamā piegādes datuma.

Izņemt preci noliktavā

Pasūtījumu var saņemt SIA VENGO noliktavā, kura atrodas Strazdumuižas ielā 74, Rīga, LV-1024, Latvija. Tālr.: +371 29181626, Darba laiks darba dienās no 8:00 līdz 16:00) Nedēļas nogalēs noliktava ir slēgta.

Piegāde ar Omniva pakomātu

Piegāde notiek 3 darba dienu laikā, pēc pirkuma/rēķina apmaksas. (Ņemot vērā valstī esošo situāciju, piegādes var kavēties)  Sūtījuma izmēri nevar pārsniegt:  64cm garums x 38cm platums x 39cm augstums.  Sūtījuma maksimālais svars 30kg.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk