Higiēnas un bakalejas preču vairumtirgotājs     

Uzņēmums “Vengo” dibināts 1995.gadā. SIA “Vengo” ir liels vairumtirdzniecības, loģistikas un izplatīšanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar nepārtikas un pārtikas preču tirdzniecību Baltijas valstīs.

     “Vengo” labi pazīstama kompānija Latvijas tirgū un citās Baltijas valstīs, kas piedāvā gatavus biznesa risinājumus un organizē nepārtrauktu preču sortimenta piegādi tirdzniecības tīkliem. SIA “Vengo” ir liela pieredze personalizēto produktu piegādē, mēs veicam 50% personalizēto produktu piegādes Baltijas valstu tirgos.

     Uzņēmuma klienti Baltijā ir tādi lielākie tirzdniecības tīkli, kā Rimi, Maxima, Narvesen, Sky, Elkor, Latvijas Pasta, Circle K, Viada Baltija, Latvijas Nafta, Kool, Astarte Nafta, Latvijas Balzams, Tabakas Nams, Mego, Beta, Aibe, Top, Elvi, Lats, Depo, Kesko Senukai, Krūza, Virši, Daisena, Selver, Promo Cash&Carry un citi. Kopumā SIA “Vengo” ir vairāk kā 8 000 klienti.

     Pārtikas grupas sortimentā “Vengo” piedāvā: saulespuķu sēklas zīmolus FISHKA, ПОТЕХА. Pārstav ražotāja Mercatus Nova Company; atsvaidzinošu garšu kollekcija SCANDIC un tonizējoša košļājamā gumija ar kofeīnu un vitamīniem, bez cukura SHOTGUM. Pārstav ražotāja TD Energon Rus. Nepārtikas grupā SIA “Vengo” pārstāv ražotāja SWEDISH MATCH šķiltavu brendu Cricket, piedāvā dažādu ražotāju sērkociņus, šķiltavas, gāzi un benzīnu šķiltavu uzpildīšanai, HOPSON superlīmi, autiņbiksītes SLEEPY, mitrās salvetes SLEEPY, STRELICIJA kabatlakatiņus. SIA “Vengo” ir sava preču zīme FORM, ar kuru tiek izplatīta gāze un benzīns šķiltavu uzpildīšanai, kā arī sava sērkociņu preču zīme “SAFETY MATCH”. Visi zīmoli ir labi pazīstami Baltijas tirgū, ir populari pircēju vidū, ir stabils un ilgtspējīgs pieprasījums. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk