Uzņēmums “Vengo” dibināts 1995.gadā. SIA “Vengo” ir liels vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar nepārtikas un pārtikas preču tirdzniecību Baltijas, Skandināvijas, Polijas, Vācijas un Krievijas tirgū.
SIA “VENGO” ir liela pieredze personalizēto produktu piegādē, mēs veicam 50% personalizēto produktu piegādes Baltijas valstu tirgos nepārtikas preču grupā.
Uzņēmuma klienti Baltijā ir tādi lielākie tirzdniecības tīkli, kā Rimi, Super Netto, Sāāstu Market, Rkiosk, Narvesen, 7-Eleven, Maxima, Circle K, Viada Baltija, Mego, Beta, Aibe, Top, Elvi, Lats, Depo, Kesko Senukai, Krūza, Daisena, Selver, Promo Cash Carry un citi. Kopumā SIA “Vengo” ir vairāk kā 8000 klienti.
Nepārtikas grupā SIA”Vengo” strādā Baltijas valstIīs, Krievijā un ES valstu tirgos un pārstāv ražotāja SWEDISH MATCH šķiltavu brendu Cricket, piedāvā dažādu ražotāju sērkociņus, šķiltavas, gāzi un benzīnu šķiltavu uzpildīšanai, Hopson līmi, STRELICIJA kabatlakatiņus.
Pārtikas grupā SIA “Vengo” pārstav ražotāja Mercatus Nova Company produkciju (saulespuķu sēklas “FISHKA”, “POTEHA”.
SIA “Vengo” ir sava preču zīme FORM, ar kuru tiek izplatīta gāze un benzīns šķiltavu uzpildīšanai, kā arī sava sērkociņu preču zīme “SAFETY MATCH”.
EnglishRussia