Uzņēmums “VENGO” dibināts 1995.gadā. “VENGO” ir liels vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar nepārtikas un pārtikas preču tirdzniecību Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas un Krievijas tirgū.
SIA “VENGO” ir liela pieredze personalizēto produktu piegāde, mēs veicam 50% personalizēto produktu piegādes Baltijas valstu tirgos nepartikas preču grupā.
Firma “VENGO” klienti Baltijā ir tādi lielākie tirzdniecības tīkli, kā Rimi, Super Netto, Sāāstu Market, Rkiosk, Narvesen, Maxima, Statoil, Lukoil, Mego, Beta, Aibe, Top, Elvi, Lats, Prisma, K- RAUTA, Depo, Kruza, un citi. Kopumā SIA “VENGO” ir pāri par 8000 klientiem. Sadarbojamies ar tādiem vairumtirzdniecības uzņēmumiem, kā Sanitex, Cash & Carry, Valdo, Pure un citiem.
Nepārtikas grupā SIA”VENGO” strādā Baltijas valstIīs, Krievijā un ES valstu tirgos un pārstāv ražotāja SWEDISH MATCH šķiltavu brendu Cricket, piedāvā dažādu ražotāju sērkociņus, šķiltavas, gāzi un benzīnu šķiltavu uzpildīšanai, Hopson līme, STRELICIJA kabatlakatiņus.
Pārtikas grupā SIA “VENGO” pārstav ražotāja RAZDOLE produkciju (saulespuķu sēklas “FISHKA”, “Mr.Semechkin”, “POTEHA”.
SIA “VENGO” ir sava preču zīme FORM, ar kuru tiek izplatīta sķiltavu gāze un benzīns, kā arī sava sērkociņu preču zīme “SAFETY MATCH”.
EnglishRussia